Неділя, 28.04.2024, 06:49
Рудниківський НВК 

81642, Львівська область, 
Миколаївський р-н, с.Рудники, вул.Шкільна,3

Вітаємо Вас на сайті Рудниківського НВК!

 Головна Мій профіль | Вихід  |  Вхід


Ви увіГість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
     

Меню сайту
Головна » Файли » Доступ до публічної інформації » Звіти

Звіт директора Рудниківського НВК Я.Б.Папуги документ
12.11.2017, 22:51

Звіт

 

У 2016 – 2017 навчальному році навчально-виховний процес у НВК здійснює педагогічний колектив в кількості 38 чоловік. З них: 35 – з вищою освітою, 5 – з неповною вищою.

За підсумками атестації 14 вчителям присвоєно вищу кваліфікаційну категорію, 10 – першу, 6 – другу, 8 – спеціаліст. Мають звання: кандидат наук - 1 , учитель - методист - 4 , старший учитель – 4.

Робота педагогічного колективу НВК в 2016 – 2017 н. р. спрямована на реалізацію положень Конституції України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», нормативних актів.

Застосування нових критеріїв оцінювання знань учнів, використання нових освітніх технологій, змусили кожного педагогічного працівника змінити своє ставлення до учнів, до виконання своїх професійних та громадських обов’язків. Гуманізація освіти зумовила методологічну переорієнтацію процесу навчання з інформативної форми та розвиток особистості людини, індивідуально-диференційований, особистісно - орієнтований підхід до навчання.

Вчителі НВК розуміють, що середня освіта має забезпечити умови для нормального, інтелектуального, фізичного, художньо – естетичного розвитку учнів, виховання громадянина демократичного суспільства, яке визначає освіченість, вихованість, культуру, як найвищі цінності і є незмінними чинниками соціального прогресу.

Більшість вчителів мають високий професійний рівень, тому учні, яких вони навчають, мають глибокі й міцні знання. Про це свідчать призові місця у ІІ-му турі предметних олімпіад, а також вступ випускників школи у вищі та середні спеціальні заклади. Із 28 випускників 11-го класу у вищі навчальні заклади 13 випускників, у середні спеціальні заклади – 8 учнів. У зовнішньому незалежному оцінюванні взяло участь 28 учнів.

Виховна робота в НВК спрямована на формування свідомого громадянина, патріота, професіонала, тобто людину з притаманними їй особистісними якостями і рисами характеру, світоглядом і мисленням, вчинками та поведінки, націленими на розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні.

Це реалізується через години класного керівника, класні та позашкільні виховні заходи, заняття в гуртках за інтересом та спортивних секціях.

Підвищення кваліфікації педпрацівників здійснюється через систему методичної роботи школи, району, курси перепідготовки.

Зв’язки з батьками здійснюються через батьківські збори, загальні збори (конференції). Активну участь у навчально-виховному процесі бере Рада школи.

Виходячи із завдань реформи, які ставить держава перед школою ІІІ тисячоліття, нинішня освіта повинна стати освітою для людини. Її головною суттю має бути розвиваюча, культурно творча перевага, виховання відповідної особистості, здатної до самоосвіти і саморозвитку, вміння набуті знання використовувати для творчого розв’язання проблем, критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію з метою поліпшення свого життя і долі України.

Тому основними завданнями нашого колективу на даному етапі є:

  • реформування всього навчально-виховного процесу з урахуванням принципу гуманізації освіти, тобто сприйняття особистості школяра як вищої соціальної цінності, визначення його права на свободу, соціальний захист, розвитку здібностей і вияву індивідуальності, на самореалізацію фізичних, психічних, соціальних і духовних можливостей, на створення своєрідного захисту від руйнівних впливів та негативних факторів навколишнього середовища;
  • методологічна переорієнтація процесу навчання з інформативної форми на розвиток особистості дитини, її задатків та здібностей; формування інтересів і потреб; бажання вчитися; вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань у системі дванадцятибального оцінювання; становлення цілісного наукового світогляду; оволодіння засобами практичної і пізнавальної діяльності;
  • урахування в доборі змісту і форми навчання їх доступності, перспективності, практичного значення, потенційних можливостей для загальнокультурного, наукового, технологічного розвитку особистості, індивідуалізації та диференціації, спрямування всього навчально-виховного процесу на стимулюючу діагностику навченості учнів;
  • виховання школяра як громадянина України, вільної, демократичної, життєво і соціально – компетентної індивідуальності, здатної здійснювати вибір і приймати рішення, мати потребу у навчанні впродовж всього життя, розуміючи роль праці як умови життєвого і професійного самоутвердження, поглиблювати свою культуру з розвиненим естетичним і етичним ставлення до навколишнього світу і самої себе;
  • впровадження профільного навчання:

11 - універсальний

10 - універсальний

В школі працює буфет, який обслуговує в середньому 300 – 350 учнів.

Середня школа має здійснювати прорив нової освіти всіх дітей шкільного віку. Це вимагає пріоритетної уваги до навчального змісту і методики, які формують світогляд, ціннісні орієнтації, уміння самостійно вчитися, критично мислити

Категорія: Звіти | Додав: poti4na
Переглядів: 339 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Rudnyky NVK
Погода
Різні Фото
Сьогодні матеріалів немає.
МВО
УЦОЯУ
Освітній портал
Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz